| Valentin_Cornescu_1999 a întrebat:

De unde as pude gasi un tractor de gradina de vanzare m-ar interesa pretul!

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Cauta pe ockazi.ro sau pe mercador
te pup happy

| Valentin_Cornescu_1999 explică (pentru maddy673):

SI eu te pup mersi pentru raspuns
Da si mie messu tau

| maddy673 a răspuns (pentru Valentin_Cornescu_1999):

Da-mi-l tu...

| maddy673 a răspuns (pentru maddy673):

Sau mai bine lasa asa....papapapa

| Valentin_Cornescu_1999 explică (pentru maddy673):

Facebook Cornescu Valentin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite si aici,
http://www.anunturiagricole.eu/-45/posts/12-Tractoare/46-vanzare/
Te pup!

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Trebuia sa-mi dai mie funda uite aici mura-n gura:nunţuri referitoare la tractoare de...
Tractoare de vanzare - Agriaffaires.ro‎
www.agriaffaires.ro/TractoareAgricole
tractoare noi & second hand oferte profesionale & agricultori‎
Need a tractor? - TruckScout24 is the right place - truckscout24.com‎
www.truckscout24.com/
Search for offers all over Europe.‎
Tractor - Alibaba.com‎
www.alibaba.com/
Choose from 1M+ Verified Suppliers. Contact Directly & Get Live Quotes!‎
Rezultate Căutare
Toate Kubota tractoare - Utilaje & Echipamente Second Hand
www.mascus.ro ›... › Utilaje agricole second hand › Tractoare‎

Aici e lista cu modelele Kubota tractoare second hand puse spre vanzare pe... si modele de tractoare, de la tractoare de gradina pana la masivul ME 8200.
Anunţuri de Tractor îngust de vânzare: Tractor îngust second hand...
www.agriaffaires.ro › anunţuri › Utilaje viticole‎

70+ elemente - Anunţuri de tractoare de viticultor de second hand: îngust,...
18 711 Lei
55 688 Lei
Agria 6700.
Same GOLDEN 75.
1980.
1999.
2500 h - 25 CP - 4 roţi tracţiune - Stare...
5200 h - 75 CP - 4 roţi tracţiune - Stare...
Utilaje de grădinărit second hand - Autoline
autoline-eu.ro/s/utilaje-agricole-utilaje-de-gradinarit--c12tkall_26.html‎

Utilaje de grădinărit, anunţuri de vânzare utilaje de grădinărit second hand şi... MTD-MOTORGERäTE HN 5150K Hydro MTD-MOTORGERäTE tractor tăiat iarba.
Tractor second-hand de vanzare - Tractor de toate marcile
ro.minutemachine.com/masini-agricole/tractor/_80/‎

Oferte pentru Tractor second hand. Cautati intre toate ofertele de Tractor second hand din Europa. Vindeti Tractor de mana a doua anuntandu-le pe site-ul...
TRACTOARE SECOND HAND 550 PRET DE LA 1000 EURO LA...
www.aaz.ro › Agricultura‎

| mirciu1234 a răspuns:

Cauta pe ockazi.ro

| Ionut_Ionut_1995_R8RN a răspuns:

Mercador.Ti-as recomanda Pasquale marca italiana de tractorase gradina sau vie.Pretul este 1500 pana in 2000 euro.