| Pistoloaiikaa a întrebat:

Aveti cumva de vanzare Bichon Maltez? Daca da m`ar interesa si pe mine pretul mai ales... Va rog ajutati`ma va rog ca am cautat pe mii de site`uri si nu erau sub 200 euro. Dau funda:X:*

2 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Buna Pistoloaiikaa, te pot ajuta eu. La cabinetul veterinar unde lucrez eu a pus cineva anunt. Vinde pui Bichon Maltez la pretul de 150euro. Imi poti trimite in mesaj privat id`ul tau pentru ati da numarul de telefon al persoanei respective.

| Bellatris a răspuns:

Uite, cu 190 euro, cam tot in jur de 200 dar adevarul e ca sunt niste scumpi :x :

http://www.anunturi.biz/anuntul/985743/bichon-maltese