| PopAriana98 a întrebat:

Din greseala mi-am decolorat o pereche de tenisi. Stiti vreun site de unde pot cumpara spray, vopsea sau etc? Recomandati altceva? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna. Spray-urile sunt destul de scumpe.Eu mi-am luat unul de culoare rosie si am dat 45lei. Eu as spune sa iti cumperi unii noi te costa mai putin. Dar daca vrei neaparat poti incerca aici :https://www.kreativshop.ro/vopsele-textile/ (acestea sunt pachetele micute si destul de ieftine.) Funda?

3 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Cumpara altii...e mai ieftin!

| lucicaca a răspuns:

Eu mai cumpar de pe OLX.ro.funda

| lucicaca a răspuns:

Eu cumpar de pe OLX.ro. funda