| Alexandra9595 a întrebat:

Mi-am luat acum un an o pereche de insulete(bocanci) de piele intoarsa rosii, ideea e ca s-au decolorat, stiti cumva un site de unde as putea cumpara o vopsea? S-au ce as putea sa fac sa fie din nou draguti? Apreciez raspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| SoSgIrL a răspuns:

Asculta...nu e vorba de vopsea. exista o crema de pantofi orice culoare. poti sa te duci la leonardo in carrefour si acolo au creme pentru pantofi si iese ca o crema si dai pe pantofi si astepti sa se usuce.OK? norocbig grin

| Alexandra9595 explică (pentru SoSgIrL):

Aa,ok.Nu aveam de unde sa stiu, sigur merge si pe piele intoarsa nu? Mersi multkiss