| NacRonDX a întrebat:

Eu si 4 prieteni cautam un apartament in Ploiesti pentru noaptea de revelion.
Din punct de vedere financiar as dori sa fie undeva in zona 200-300 RON.
Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sunt doua saptamani din acest an si tu abia acum cauti asa ceva? Strangeti-va la unul dintre voi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Olx, airbnb poate chiar si booking

desi ma indoiesc ca isi pune cineva la bataie apartamentul doar pentru o noapte intr-un oras neturistic si cine l a pus probabil l a dat deja

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Mai bine cautati o cabana. Intr-un apartament nu puteti sa dansati, sa tineti muzica toata noaptea, ca deranjati vecinii si cheama Politia. Atentie! Nici in noaptea de revelion nu ai voie sa-i deranjezi.