| 98stefy98 a întrebat:

imi dati va rog niste informatii despre salteaua Dormeo Aloe Vera. este buna pentru durerile de spate? Funda

1 răspuns:
| Andreea_Delia_1995 a răspuns:

Dormeo Aloe Vera este confecţionată din spumă fermă de Ecocell, este un balsam pentru durerile tale ale coloanei vertebrale, şoldurilor şi articulaţiilor. Utilizînd salteaua Dormeo Aloe Vera, nu te vei mai trezi cu dureri de articulaţii, şi te vei simţi reîntinerit şi plin de energie! Aceasta aduce beneficii sistemului imunitar, Are proprietăţi antibacteriene şi antivirale si te calmează, relaxează şi îţi oferă un somn liniştit.