| Viorelaa26 a întrebat:

Cineva care a cumparat saltea de la dormeo aloe vera ortopedica 18cm. imi poate spune daca e ceva de ea si daca e buna si isi merita banii?

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Dormeo este o firma de renume, sa nu te astepti sa-ti treaca reumatismul sau sa-ti faca masaj. daca e sa o sectionez sau sa despicam in fire, are doar o pelicula de burete in plus si s-ar putea sa fie dintr un burete cu memorie cum se spune popular...intradevar este o diferenta enorma fata de un burete simplu....merita