| Ionut_Tudorica_1981 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un motoferastrau husqvarna 365x-torq.Astept pareri de la cei care au un asemenea utilaj.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Alaturi de Stihl sunt considerate ca fiind cele mai fiabile motofierastraie cu lant.

| daniraven a răspuns:

Salut, am ceva colegi care au acest model si nu s-au plans deloc de el. Cred ca este cel mai vandut model profesional la momentul actual.

Am gasit ceva informatii aici daca cumva te intereseaza: http://www.verdon.ro/motoferastraie/motoferastrau-husqvarna-365.html