| Gilbert9 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi schimb chiuveta de la baie cu tot cu baterie si nu stiu cum sa fac sa iau chiuveta si bateria sa se potriveasca intre ele, dupa ce trebuie sa ma uit? Mersi

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

In principiu sunt standard, orice baterie este compatibila cu orice chiuveta, exceptând modelele speciale (chiuvete cu gauri separate pentru apa calda si apa rece, baterii cu prindere pe perete etc).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la Dedeman si cumperi chiuvetă si au si baterie ca nu orice tip de baterie se va potrivi, dar estebine sa le cumperi odata pe amindouă chiuveta plus bateria ca cei din magazin vor măsura bateria sa se potriveasca in gaura chiuvetei sa nu fie nici prea mare nici prea mica.

| MihaelaDart a răspuns:

Iti cumperi chiuveta de la acelasi magazin unde vei gasi bateria si restul accesorilor. Un asistent de la magazin de va ajuta si daca e sa mai faci un drum, revii la ei pentru a lua restul de piese.