| Dragos1234214 a întrebat:

Vreau sa scot o canapea din casa, dar canapeaua nu se poate dezmembra, pe usa nu incape si nici pe geam nu.
Imi puteti da idei?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa inteleg ca s-a construit casa in jurul ei? Cum a intrat, ar trebui sa iasa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice canapea se poate demonta fiind prinsa in suruburi. Oricum se poate incerca sa o ridici pe o lataura.

| Felys a răspuns:

Cumva acea canapea a intrat pe usa, deci cum ai bagat-o trebuie sa mearga sa o si scoti, mai cauta pozitia in care merge ca vei reusii

| Dragos1234214 explică (pentru Felys):

Da,am bagat-o pe usa, dar in timp am schimbat usa

| MihaelViorel a răspuns:

Pune toporul pe ea!