| Daniel_Enache_1981 a întrebat:

cum pot afla cat am de plata la gaze si lumina? indexul vechi la gaze este :23980 iar cel nou este :24345 iar la lumina index vechi :16639 iar nou 16983 va multumesc

7 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Faci o simpla scadere indexul actual minus indexul vechi egal consumul big grin nu ai facut 1-4?

| Daniel_Enache_1981 explică (pentru soul2soull):

Ori esti cretina ori cretin din doua una.

| soul2soull a răspuns (pentru Daniel_Enache_1981):

Poate dar neuronul ala al tau nu s-a plictisit singur?>?

Din cate stiu eu numai un neuron frustrat poate sa gandeasca si sa scrie un asa raspuns

| Chamberlin a răspuns:

De obicei trebuie sa iti apara o factura.

| Daniel_Enache_1981 explică (pentru Chamberlin):

Figurez ca debransat si nu-mi vin facturi

Răspuns utilizator avertizat
| Cristea_Aneta_1952 a răspuns:

La multi ani! index vechi este 960 iar cel nou este 1108, cat am de plata?