| IonutP22 a întrebat:

Salutare.
Sunt in cautarea de electrocasnice de bucatarie: frigider, masina de spalata, cuptor, aragaz. M-ar interesa daca imi puteti da ceva recomandari de modele. O zi cu pace tuturor!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

ZANUSSI, nu sant asa scumpe si rezista mult. Ce nu exista in ZANUSSI cauta BOSCH.

| RAY a răspuns:

Https://decorhubng.com/10-essential-kitchen-appliances/

si eu recomand BOSCH mașina de spălat, frigider arctic

| sierra1 a răspuns:

Să le luăm pe rând: frigider - câți bani?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca aragaz si masina de spalat, iti recomand Arctic. Sunt cele mai muncite de la mine din familie, si isi fac treaba cu brio.
Aragazul este Arctic NM 5512 DTTL, are peste 10 ani in care a ruginit o tabla din cuptor si recent a inceput sa "fure curent" mecanismul de aprindere, adica sa dea scanteie cat timp e in priza. Probleme minore, fata de alte aragazuri vazute de mine.
Masina de spalat e Arctic AFD 6001A++, in 5 ani a spalat toate porcariile si nu prezinta absolut nici o problema. Nu e nici galagioasa.

| gabicoo a răspuns:

În curând! Oferte speciale! Branduri de renume: ZIL, Nagant, AKM, Kalibr, etc. Plata în ruble!
winking

| Dismally a răspuns:

Depinde ce buget ai, ce spatiu, ce nevoi. Iti pot spune ce nu ti-as recomanda: firma Indesit, am avut de la ei masina de spalat si aragaz, ambele foarte proaste.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca frigider ti-as recomanda Heinner (cu dozator de apa) si ca masina de spalat Candy Smart Pro.

| KR0N5TADT a răspuns:

Brandul Electrolux este excelent, când vine vorba de electrocasnice. Eu sunt foarte mulțumit. Sunt puțin mai scumpe, dar merită banii plătiți.

| mihaipopovici a răspuns:

Am intrat pe Chilipirul-Zilei.ro si au vazut ca au reduceri foarte mari! Au o gama variata de produse, produse de calitate si la preturi corecte. Daca vreti vrea-un imobiliar aveti un cod de reducere : CUPON5
LINK SITE : https://bit.ly/3CMcwv5

| BidenVasile a răspuns:

Masina de spalat AEG sau Miele.
Masina de spalat vase Bosch.
Aragaz Lofra.
Frigider Miele.