| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,daca un apartament are 2 camere, are într-o cameră aragaz frigider ce are o bucătărie înseamnă că nu e nedecomandat sau semi?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Decomandat inseamna cand din hol intrii in fiecare incapere in parte, semi-decomandat inseamna cand treci prin prima camera sa ajungi la a 2 a.
Ce vrei tu e decomandat, unde nu ai treaba sa treci prin camera colegului de apartament, avand fiecare intrare separata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai și pat de 5 peroane? TV oled smart? În salon Teai uitat bine? Avea și recamier cu colțari?

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Eu mă refer la altceva, caut sa închiriez apartament 2 camere și bucătăria adică aragazul, frigiderul sa nu fie Intr"o camera că așa deranjam unul pe altul zic pentru 2 persoane