| mafiaa a întrebat:

Salutare!

Vreau sa imi cumpar un apartament nou in Bucuresti si nu ma hotarasc la zona sau la un complex rezidential. Ma puteti ajuta cu o recomandare?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de câți bani ai, și ce interese ai apoi în București, dacă te deplasezi cu mașina personală sau cu metroul.

| mafiaa explică (pentru sadrian46):

Ma intereseaza ceva pana in 70.000 euro cu 3 camere. Ma deplasez cu masina dar prietena mea merge cu metroul.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru mafiaa):

Atunci evident langa un metrou
insa la 70mii de eu cu 3 camere nu prea gasesti, poate unul vechi si nerenovat, sau in cartiere foarte noi, altfel sunt 2 camere cu 80mii de euro

sau, poti sa angajezi firme de imobiliare, si sa astepti, daca astepti destul de mult mai apar chilipiruri, rar, dar apar

| cristi202 a răspuns:

Militari Residence. E zona bună, în construcție, ai tot ce îți trebuie acolo, apartamentele sunt ieftine. Singurele deficiente sunt ca e în marginea orașului, și metroul e cam departe, deci fără mașina e un inconvenient serios.