| Razvanboy17 a întrebat:

Slut TPU! Am o nevastuica care imi cauzeaza probleme si as vrea sa scap de ea? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

O ademenesti cu mancare dar o sa fie destul de greu pentru ca aceasta este atrasa de soareci... Sau poti sa iei d-aia de jucarie thinking

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ori o imblanzesti, ori o vinzi/dai spre adoptie, ori o abandonezi.

| Razvanboy17 explică (pentru drogh):

Da dar cum o prind asta-i problema

| puyaalex a răspuns (pentru Razvanboy17):

Omule,el cauta sa o PRINDA din gospodarie, ii cauzeaza probleme, NU o are ca animal de companie, nu?

| Razvanboy17 explică (pentru puyaalex):

Da vreau sa o prind eu si nu stiu cum sa o prind

| drogh a răspuns (pentru Razvanboy17):

O ademenesti cu mancare dar o sa fie destul de greu pentru ca aceasta este atrasa de soareci... Sau poti sa iei d-aia de jucarie thinking

| AnaLove444 a răspuns:

Dă-o spre adopţie.Ar fii cel mai bine big grin