| anonim_4396 a întrebat:

Specii de insecte (gandaci in general) care se gasesc in gradina sau in casa, poate sa-mi spuna cineva ceva mai multe despre ele? De ex cum se numesc sau daca pisca, cu ce se hranesc, etc...multumesc!

2 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Uite aici ai foarte multe detalii despre insectele care se gasesc in gradina: http://www.gradinamea.ro/Insecte_benefice_pentru_gradina_5332_543_1.html Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? Plsss!

| FactorulX a răspuns:

Buna,scrie si tu pe google "Specii de insecte care se gasesc in gradina sau in casa" si sigur ai sa gasesti.