| vw9378 a întrebat:

Stie cineva cum se curata graffitti-ul? Am incercat cu diluant, cu detergent, cu aburi...nimic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@marshall / graffitti nu este o substanta anume ci un stil anume! Sper sa pricepi diferenta! Solutii de curatare sint o multime, ba mai mult, sint si solutii de protectie a zidurilor sau altor suprafete posibil a fi " pictate "
O solutie de curatat este : Kitapint. In mod normal se recomanda totusi tratamentul preventiv pentru a nu se pata si putea curata mai usor suprafata. ( adolf )

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Cu scuipat laughing)))

| marshall_5379 a răspuns:

Nu poti sa-l stergi...este permanent