| liviubat a întrebat:

Stie cineva daca exista pe piata vreo solutie pentru curatarea petelor de murdarie de pe un perete vopsit cu vopsea lavabila? Pete in sensul de murdaria de la intrarupatoare datorita mainilor sau pete de cafea. Am incercat cu clor, dar nu suport mirosul, iar partea cu revopsitul nu imi prea face placere pentru ca a fost zugravit cu apox 1 an jumate in urma si e destul de curat in afaa petelor. Daca s-a lovit cineva de problema asta astept un raspuns. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

Sau incearca cu degresant universal marca RAPIDO. E bun, si eu folosesc, mai ales ca am un bebe de 1, 5 luni:d

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sau si mai simplu - apa calda cu sapun.

| florinsandu a răspuns:

Cilit bang, apa calda si burete de vase, spor la treaba!