| svimp a întrebat:

Pot sa montez tapet direct pe un perete zugravit cu vopsea lavabila fara sa o mai curat?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kllass a răspuns:

Poti pune, dar iti recomand sa stergi peretele de praf prima oara.Meseriasul, cind mi-a pus tapetul pe un perete cu lavabila asa a facut.

3 răspunsuri:
| ALY_2447 a răspuns:

Nu sunt complicata dar pentru cauze de igiena iti convine sa il cureti prima nu se stie niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune linistit, cand o sa vrei sa schimbi, o sa cureti si peretii.

| svimp explică:

Vreau maine sa schimb, nu vreau sa mai ma lovesc de praf si mizerie si sa pierd timp.