| madalina_9170 a întrebat:

Stiti cu ce se scot petele de mucegai de pe piele?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e bun clorul, pateaza, cauta crema pentru protectia si ingrijirea produselor din piele(haine, incaltaminte, genti, etc.).

| MisterKat a răspuns:

Dai cu o solutie de apa si clor!

| Klara a răspuns:

Ia te uita...deja incepi sa putrezesti si iti apare mucegai pe piele? laughingrolling on the floor

| marry_7650 a răspuns:

Daca nu sunt multe incearca sa tamponezi cu clor si asteapta sa se usuce, ai grija sa-ti pui manusi si sa acoperi nasul si gura sa nu te simti rau.

| gaga_5261 a răspuns:

Am auzit si eu sa fie mucegai pe haine, pe parchet, pe mobila dar nu pe piele. Probabil cu apa si cu sapun