| Nero_1949 a întrebat:

Tu ai serviciu de cafea sau ceai de portelan?

Uite aici oportunitatea ieftina si de calitate pentru a avea un serviciu de portelan de cafea/ceai placat cu platina coloidala. OFERTA 40 lei 6 cani si 6 farfurii. Am si alte produse de portelan(vesela) la preturi incredibile! Sunt fabricate in ROMANIA! TOT CE ITI MAI TREBUIE ESTE UN CONT DE OKAZII! (pretul este 40 lei, reudus cu 50% de la 80 lei. Plata cu ramburs Posta Romana, fiecare ceasca si farfurie este ambalata in hartie iar apoi cutia de carton este ambalata in polistiren, calificativele 100% pozitive spun tot!).
IATA LINK-UL: http://www.okazii.ro/......40lei.html

2 răspunsuri:
| Nero_1949 explică:

Nu cred ca ati cumparat! Inaltimea unei cani este de 9 cm si diametrul de 8 cm! Are volumul de 180 ml. Este o ceasca standard de CEAI SAU CAFEA LUNGA. NU E CANA DE TUICA FIARTA! (sau daca cumva ati turnat in piciorul canii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat si eu dar sunt foarte mici cestile, nici pentru tuica fiarta nu-s bune