| omaniparmeum a întrebat:

Un parchet lucios se curata mai usor si mai repede decat unul normal, nu?

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Da, dar e si mai alunecos! Atentie la ce vrei.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cred ca da un parchet lucios se curată mai repede așa ma gândesc eu

| YesorNo a răspuns:

In casa am de ambele feluri, nu pot sa spun ca unul se curata mai usor decat altul. Dar in principiu cel lucios(e mai scump)laughing

| An0nim0000 a răspuns:

Nu e mare diferență deci poti sa il alegi pe cel care iti place mai mult sau vine mai bine. Mai ușor totusi se curata cel lucios. Ambele se umfla de la apa, ambele arata bine, și ambele se curata destul de ușor chiar daca cel lucios este doar putin mai simplu de curățat