| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati vrea sa locuiti? Oras sau sat? Bloc sau casa? De ce?

Răspuns Câştigător
| IonelaDY a răspuns:

Eu locuiesc la sat la casă, dar aş vrea să locuiesc la oraş dar tot la casă într-o zonă mai liniştită pentru că la oraş aş avea mai multe posibilităţi de petrecere a timpului liber şi aş vrea să locuiesc tot la casă pentru că aş avea mai mult spaţiu, aer curat fără prea multă poluare.

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in tinerete am vrut sa stau la bloc si am stat timp de 18 ani, apoi visam sa am o casa la tara cu gradina/pomi/vie si uite ca astazi am parasit orasul pentru o casa frumoasa cu de toate la tara..nu imi pare rauwinking
O seara frumoasa sa aihappy

| fabiola a răspuns:

La casa, de vara pana toamna, la oras -de iarna pana primavara tarziu!

| h3r a răspuns:

Asa cum sunt acum. Oras, casa.
De ce? Pentru ca nu mi-ar placea undeva departe intr-un sat si nici la bloc, de ce la bloc cand pot sa am o curte?

| Niiiicu a răspuns:

Oras,la casa, pentru ca am crescut la casabig grin

| Trolli a răspuns:

Oras, la casa.

| Neinteresantul a răspuns:

Oras / casa. Pentru ca asa vreau. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

As vrea sa locuiesc la casa in oras happy

| Iulici94 a răspuns:

La casa!

| Stan_Edurd_Stan_1990 a răspuns:

Mai bine e la casa la tara ca tu daca ai teren si casa faci ce vrei toate ziua dar la oras si in fata PC-ului te plictisesti...

| byrain a răspuns:

La tara /la casa pentru ca aerul nu este poluat...si este foarte frumos.