| Lauraaxx a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti unde sa locuiti, unde ati vrea sa locuiti? big grin tara, oras.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Oriunde.numai sa nu traiesti singur, si sa fi fericit

7 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

La casa in oras!happy

| dreamgirl16 a răspuns:

In Italia, ins Sardegnaa!:X:X sau Spania[oriuunde:X]

| y7y7y7 a răspuns:

Mihai cand te muti in salzburg sa ma iei si pe mine ca imi place acolo e super:X la tara e fain dar nu sa stai mereu.k nu ai prea multe de facut happy eu as alege un oras.happy

| Lexiiie a răspuns:

America :X laughing
asa iubesc tara asta love struck desi nu am vizitat-o niciodata...dar o adorlove struck

| anonima9876 a răspuns:

Ibiza...intr-o casa aproape de plaja sa vad in fiecare dimineata rasaritul la o cafea si sa lenevesk toata ziua la soare impreuna cu peroana iubita si seara sa simt briza marii cum imi bate in par :X:X

| M25M a răspuns:

Salzburg, Austria.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Strada fericitii, colt cu ferentari!