| Juviia a întrebat:

Hey! Voi locuiti la casa sau la bloc?

42 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La bloc, desi mi-ar placea mai mult la casa, poate pentru ca m-am saturat deja de bloc, nu stiu.

| Mayhem666 a răspuns:

La casa.

| RainmakerX a răspuns:

La casa

| justanotheruser99 a răspuns:

Intr-o cutie de carton sub pod.

| Juviia explică (pentru justanotheruser99):

laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Juviia):

Radem, radem, dar cand ploua, apa nu spala doar rânjetele de pe fata ci si cartonul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nat nat, cat mai minti? no talking Stim cu totii ca stai intr-o vila, ai pus poze si pe Facebook :
https://s24.postimg.org/bu0kysead/image1.jpg

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ma dai de gol? Eu...Sunt modesta... Nu vreau sa va fac pe voi, muritorii de rand sa va simțiți inferiori, înțelegi? Prefer o cutie sau mai multe
https://imgur.com/gallery/aRpAqaRpAq
Si apropo, rozul nu e culoarea mea. Prefer albastru, verde, negru sau bordo. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Aaaa, m-am prins big grin Acum ne prefacem ca aia nu-i camera ta si nu ai toata casa roz dar cred ca e prea tarziu, ai fost deconspirata. devil

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuuuu! Viața mea nu mai are sens! Mi-am pierdut acoperirea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Teatruuuuu, mult teatruuu! Oricum nu le ziceam care-i numele tau real, ai incredere in mine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt un artist neînțeles.
Nu pot sa cred, cine m-a trădat si mi-a dezvaluit identitatea? Spune-mi, dar acum! Ma duc sa imi ascut satârul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asta mi-ai spus si mie cand am pus o intrebare de genul laughing
Ce mai fac sobolanii, mai au ros firele de la net? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

El : https://www.tpu.ro/utilizator/aafnyx
;;)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pentru ca e crudul adevar. Nu o asculta pe SareInOchi, am mintit-o. Stie prea multe, trebuie sa scap de ea.
A, multumesc, sunt bine. Nu, acum sunt mai pretentiosi, nu le mai plac cablurile, mananca direct teava de gaz. Dar asta e. In curând ma mut intr-un canal si mna... O sa imi fie dor de ei... Acum cand s-a marit familia trebuie sa imi iau rămas bun de la ei. Micutii, cresc atât de repede *lacrima* (nu de emoție, teava de gaz e sparta si ma ustura ochii)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

El?! Nu ma așteptam la asta!

Nu de alta, dar nici nu il cunosc, nu ma cunoaște, nu am vorbit niciodată cu el, deci, vreau adevărul, împielițata mica ce esti. Nu, nu te ascunde după parul ala roz, tot te pot vedea! Deci, hai spune!

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Poate ca n-ai vorbit cu el, dar el a vorbit despre tine. Te-a urmarit, iti stie toate secretele, vrea sa-ti strice si planul JP376Q ( despre care eu n-am nici-o idee, sunt complet nevinovata! ) deci nu de mine trebuie sa scapi, stii tu de cine puppy dog eyes

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa cred! Planul ala era atât de secret încât nici eu nu știam de el. Naiba să-l ia! Renunț!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pitiponceala absoluta!
Rozul in exces dauneaza vizual

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt de acord cu tine, mai ales nuantele alea de roz. :))
Eu am zis ca am halucinatii cand am vazut asta la tv, mai ales catelul. Mi se pare o bataie de joc sa vopsesti animalele doar pentru ca ai niste pitici pe creier.
https://www.youtube.com/watch?v=5T9AhVQP1Ww

PS : imi pare rau ca ti-am zgariat retina daca ai ales sa deschizi link-ul

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu face nimic, nu mi se strica mie privirea de la asa ceva,, am totusi ochi de vultur!
Aia sunt dusi cu pluta rau de tot,, asa oameni cam fac risipa degeaba pamantului/

| Clorox a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si eu, vrei sa fim vecini?
Sub ce pod stai?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Clorox):

Cu atati mai multi, cu atat mai bine.
Golescu. Tu?

| Clorox a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sub un pot de la Buzau... Vii tu la mine sau ce?
PS: Primesti mancare pe moca si ti se arunca si chistoace, vii? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Clorox):

Nu, hai mai bine tu. M-am lăsat de fumat si nu mănânc de pe jos. Deci, scuze...
https://imgur.com/gallery/mEOQCmEOQC

| Clorox a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu pot, chistoacele sunt viata, iti fac o vizita in viitor! laughing
Ah, am primit un colt de paine, merg sa mananc, bye laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Clorox):

Ai grija sa nu faci toxiinfecție.

| Deaad a răspuns:

Si la casa si la bloc.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Bloc, dar am si casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bloc, tu?laughing
Si ce mai zici, ce mai faci? Care mai e viata ta? Cum mai e vremea pe la tine? La mine a inceput sa ninga, e foarte fain. Deja o sa cedez psihic daca robotul imi mai zice ca am pus prea multe majuscule ^^

| Juviia explică (pentru anonim_4396):

La bloc laughing La mine e soare, pff

| anonim_4396 a răspuns (pentru Juviia):

Si la mine e soare acu', o sa se duca dracu' zapada. crying Si eu chiar voiam sa mai sarbatoresc inca o data Craciunul, mai mergea o serie de cadouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc intr-o casa facuta din paie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau blocat intr-un calculator fara cale de scapare... ma uit toata ziua la toti biti de informatie care sunt scrisi pe hard drive si cand vine noaptea dau Power off la calculator.

Offf e atat de singuratic aici...

| RorySan a răspuns:

La casa

| ălkjmhgf a răspuns:

La bloc.

| cossy19 a răspuns:

La bloc

| Serbanok a răspuns:

1. De ce iti pasa?
2. Whatever, la vilă.

| OanaEve a răspuns:

Urma intrebarea: Pot sa va sparg casele usor sau greu? laughing)

| DenisaaaDedeeeee a răspuns:

Bloc din pacate

| Rizea_Alex_1994 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!