| popa2000 a întrebat:

Unde gasesc cele mai frumoase decoratiuni?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La magazinele speciale, care au decoratiuni de interrioare.

| dullcat a răspuns:

Cele mai frumoase le faci tu cu mana ta.Din perspeciva proprie, iti spun ca cele din magazine sunt toate la fel si nu stiu cat merita sa platesti de 10 ori pretul pentru niste chinezarii produse in masa.

| Simpatic a răspuns:

La modul general decoratiuni casa si gradina?
asta stiu ca se gasesc in magazinele acestea mari precum : dedeman, leroy merlin, hornbach etc
dar cele mai frumoase dintre ele nu stiu unde sunt, te anuntwinking

| yzx a răspuns:

L a groapa de Gunoi

| MadalinOlaru a răspuns:

Daca pentru casa cauti decoratiuni, atunci poti sa arungi o privire aici unde vei gasi superbe buchete in vaza cu plante stabilizate https://ecodesign.ro/product-category/accesorii-decorative/buchete-plante/