| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un bonsai de cumparat?

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca esti din Bucuresti du-te la Ikea.Acolo sigur gasesti si sunt destul de ieftini.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, pe str Bucurestii noi la nr 40 exista o firma care importa flori, si practica si preturi rezonabile. Au o gama variata, inclusiv bonsai.

leonardk
| leonardk a răspuns:

@ Shin - In curte la ITBN este depozitul actritei care a jucat rolul lui Iepuras din Trazniti in NATO. Nu am nr de telefon dar incerc sa-l aflu si iti dau de stire. Dar poti merge pana acolo daca ai timp.

Shin
| Shin a răspuns:

@leonardk: La ce firma te referi? as vrea un nr de telefon de la ei. caut de multa vreme o planta mai. exotica si nu reusesc sa o gasesc in Bucuresti.
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@leonardk: Merci, leonardk. Am sa incerc sa dau o fuga. Daca pana atunci te lovesti de numarul lor de telefon, ti-as fi recunoscator daca ar ajunge si pe la mine laughing) (sa-mi mesaj pe privat, ca s-ar putea sa nu mai vad aici)

Merci, Shin happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau un exemplu din Brasov - Hornbach.

| d3rutat a răspuns:

Am avut si eu nevoie de ajutor la un moment dat si am gasit urmatorul site cu informatii despre bonsai: Bonsai Club Romania http://bonsaiclub.ro Poate te ajuta si pe tine! :)