| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bonsai?

Răspuns Câştigător
| brigifolk a răspuns:

Am vazut la o florarie ca, costa in jur de 60-150 de RON

9 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Bonsai mix mediu 15-25-pret 98,00
bonsai mix mediu 20-25-pret 123,00
bonsai naturali-20, 00

| AnimeChu a răspuns:

Daca cauti in supermaketurile gen Praktiker, Carrefour etc., le gasesti pe cele mai mici undeva la pretul de 20-30-40 de lei. Daca vrei unul mai mare, pretul ar ajunge undeva pe la 100 lei. Dar ai grija cum il ingrijesti daca iti cumperi unul. Si eu am avut si s-a uscat. Are nevoie de apa, odata pe zi sau la doua zile. Sper ca te-am ajutat ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai probleme cu navigarea pe net, sau esti prea comoda?
Pui o intrebare de doi lei, si astepti ca "surferii" sa-ti dea mura-n gura. Daca asta nu-i dovada de nesimtire, atunci spune-mi tu ce este!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@wasp le dau oamenilor sansa sa ia funda, dar tu ti-ai pierdut sansa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@wasp eu doar le dau sansa oamenilor sa ia o funda, iar tu i-ai dat cu piciorul sansei. nu am probleme cu navigare, tocmai ca tpu.ro este googlelul meu. tongue

| sKilL a răspuns:

Unu de vreo 15 cm, la bucata, in jur de 90-100ron, iar, daca cumperi multe, gen, en-gross, vreo 50-60 de ron

| AndreiDamian1 a răspuns:

Intre 20 sau 50 lei ba chiar si mai scump

| mari333 a răspuns:

40 -50 de lei.cred.cel putin asa e la mine