| Amelie_2576 a întrebat:

Usa metalica de calitate si care sa izoleze si fonic? Stie cineva vreo marca buna?

3 răspunsuri:
| IulianDep a răspuns:

Maco, Beyler in Romania. Poti vedea oferte pe www.depozitdeusi.ro. Avem si antifonice si de exterior cu specificatii tehnice. Daca e necesar ne poti contacta si prin email sau telefon pentru detalii. O zi frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.maco.ro

| oldbeatle a răspuns:

MACO și Beyler într-adevăr sunt bune dar mai mult fățoase decât izolatoare.
Mai există un brand, SETUM. Ei fac cam tot ce trebuie făcut pentru ca o ușă să fie așa cum ți-o dorești.