| mihaelutzamy a întrebat:

Va rog din inima cei care chiar va pricepeti, cei care stiti sigur ca e bine, spuneti-mi si mie cu ce pot curata urmele adica lipiciul de la scoci de pe sifonier lacuit. fara sa stric mobila, heeeeelp, ma chinui cu de toate si nu merge.

Răspuns Câştigător
| DayaneSan a răspuns:

Ai incercat cu o carpa uda? Freaca pana se inmoaie lipiciul si nu se mai lipeste de degete, dupa incearca sa dai cu unghia ca poate se ia big grin alceva nu stiu ^^"

1 răspuns:
| andreisandu28 a răspuns:

Poi foloseste si tu CAUTION il gasesti la magazin. funda?