| SarcasticallyPunished a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti ce pot face sa scap de gandaci. Vin din baie si noaptea se plimba peste tot, am gasit si prin bucatarie, si pe hol, mai lipsesc la mine in camera sa intre. Sunt niste gandaci mari si negri. Cu ce solutie sa dau? Deja simt ca la mine in casa e jungla, pentru ca aproape in fiecare seara dau de ei.

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Sunt nişte fiole Regent. Le găseşti la orice farmacie veterinară.
Scapi rapid de ei. În instucţiuni scrie diluare la nu ştiu câţi litri. Eu am pus o fiolă într-o fostă sticlă cu pulverizator (din ăla de spălat geamuri) şi am dat pe sub mobila de bucătărie, peste tot... Am scăpat imediat.
Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există zeci-sute de spray-uri în comerţ şi în mare parte sunt foarte bune. Au efect imediat.
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Baftă atunci! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| BubulinaaaMaah a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat cine stie ce solutie...ci doar sa stii unde sa dai este bun si sray-ul de muste. Bafta!

| Brookelle a răspuns:

Dai cu Killtox. Succes!