| Joker a întrebat:

Va rog imi puteti spune si mie niste site-uri ca Ikea unde sa vad mobila de apartament dar ca pe site-ul Ikea adica o camera deja mobilata? site-ul poate sa fie si cu reviste...orice...va rog frumos(cat mai multe daca e posibil) va multumesc

FUNDA.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| crisaior a răspuns:

Buna! Idei interesante si frumoase poti gasi la Casa Magica : www.casamagica.ro

3 răspunsuri:
| Joker explică:

Va multumesc ambilor pacat ca pot da doar o fundasad, toate raspunsurile sunt foarte bune, va multumesc:*:*

| lrls a răspuns:

Este o aplicatie pentru tableta houzz unde vezi case mobilate superbe.mai mult nu stiu.Bafta!

| lrls a răspuns:

Este o aplicatie pentru tableta dar cred ca merge si pe calculator houzz unde vezi case mobilate superbe.mai mult nu stiu.Bafta!