| deeutza_4234 a întrebat:

vreau sa pun mobila pe lady popular in apartament dar nu gasesc unde scrie editeaza camera! ma puteti ajuta? va rog! fuunndaalove struck

Răspuns Câştigător
| LovxeAngel a răspuns:

Sa vad daca pot sa te ajut :
pasul 1big grinai pe apartament
pasul 2:La apartament sti ca iti apare sus in coltul din dreapta ->camera de zi dormitor etc. -> iar tot sus dar in mijloc este o linie neagra si dai cu mouse-ul pe ea si iti apare un +, o camera, un cerc verde si un cos de cumparaturi
pasul3: dai pe plusul verde
pasul4:daca misti mouse-ul in stanga apare o fereastra si e acolo ->accesori, aparate, covoare farfuri
pasul5:dai pe una din ele de exemplu daca ai cumparat un covor dai pe covoarehappy
pasul6: ca sa salvezi camera cum ai decorato tu. misti mouse-ul sus in mijloc si iti apare iar o linie neagra si dai pe discheta neagra pentru a salva big grin
Sper ca te am ajutat! sper!

1 răspuns: