| Rienmedire a întrebat:

Va salut oameni frumosi! Mi-am pus o cutie postala de inox la poarta si as vrea sa scriu cu un marker permanent numarul de la casa pe ea, dar sa imi dea timp cateva secunde in caz ca scriu urat sa il pot sterge cu mana, exista asa ceva oare? Dau funda!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara niste cifre din magazin. Le lipesti cu silicon ca sa fii mai sigur.

| mihai69 a răspuns:

Sunt autocolante pentru așa ceva.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. De ce nu pui o tablita cu numarul de la casa pe langa ea. O sa arate si mai bine.

| ReddY25 a răspuns:

Cum au spus colegiiwinking

| UserRo10 a răspuns:

Exista in librarii sau magazine de bricolaj marker pe baza de vopsea. Chiar miroase a diluant cand scrii. Daca nu, cauta in magazin stickere cu cifre sau tablite gata facute