| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Vare anotimp preferati (primavara,vara, toamna, iarna) eu unu prefer irana de ce? fiindca e zapada te dai cu saniuta cu schiurile patineti si multe altele e Craciunul Sarbatoarea mea preferata.Imi place si vara ca merg la mare dar e foarte cald mai bine frig decat cald daca e frig mai pui o haina pe tine dar daca e cal iti dai piele de pe tine ca nu mai poti de cald vreau pareri cea mai frumoasa parere si de ce va place anotimul preferat primeste fndahappy

Răspuns Câştigător
| hunterr a răspuns:

Si eu tot iarna! e belea ..sanie,revelion,sarbatori,bautura...etc

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sfârşit de primăvară inceput de vară.

| dracu14 a răspuns:

Desi urasc caldura, imi place mai mult vara, vara pentru mine e o perioada de calm, scoala e destul de stresanta iar eu devin nervos, 2 luni si ceva cat e vacanta de vara stau calm, in plus de asta, e o atmosfera mai placuta, cand juma de sticla o bei juma ti-o torni in cap si nimic nu se compara cu un pahar de pepsi cu 7 cuburi de gheata si o inghetata cu vanilie si nuci intr-o zi torida

| andreirapid a răspuns:

Vara pentru ca nu e scoala laughing!

| marcous a răspuns:

Din punct de vedere al cheltuielilor, cel mai bine este primavara si toamna.
Iarna, factura la intretinere depaseste cote record iar vara factura la electricitate.
Si de muncit este mai usor primavara si toamna, mai ales pentru cei care muncesc in spatii deschise sau in magazii.

| iza4ever a răspuns:

Mie imi place iarna pentru ca sunt sarbatorile si sunt mereu alaturi de cei dragi, si imi place si pentru ca ninga, dar sa fie zapada nu polei straight face Si sa nu fie un ger de ala de sa pui 3 haine pe tine si tot sa-ti fie frig.
Vara. Este vacanta mai mare, scap de scoala, se intuneca mai tarziu deci pot sa stau afara cu prietenii cat vreau, pot sa merg la plaja si daca imi e cald, intotdeauna e bine venita o bataie cu apa laughing) Eu si in la inceputul lui octombrie ma udam cu apa cu niste prieteni laughing)
Imi place si primavara pentru ca la fel vin sarbatori si sunt alaturi de familie si de prieteni si imi place foarte mult mirosul ghioceilor love struck
Toamna...toamna nu-mi place...e urata.straight face

| Silvica76 a răspuns:

Mie mi-e frig! worried, vreau vara! Imi place si la sanie si la patinaj, dar tot frig imi e! Vreau la mare, la soare, sa ma prajesc, sa stau pe veranda la un suc cu prietenii, sa miros iarba proaspat tunsa, trandafirii infloriti, copacii inverziti totul verde si proaspat, colorat si frumos!