| blue95 a întrebat:

Verisorul meu mi-a desenat in lipsa mea cu marker pe monitorul de la calculatorstraight face. Cu ce pot lua markerul? fara sa stric monitorul.

9 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Cu un servetel umed sau cu vada si spirt. Dar atent sa nu intre spirt inauntru, ca sa nu se defecteze ceva

| Grăurea a răspuns:

Pasul 1:
Iei un servetel parfumat si freci bine "grosul".
Pasul 2:
Iei alt servetel si il bagi bine in spirt, apoi freci bine.
Pasul 3:
Iei un servetel umed din ala de vata cu alcol si freci si mai bine.
Pasul 4:
Iei un servetel uscat, il bagi in apa (nu foarte multa) si freci.
Pasul 5:
Stergi ce a mai ramas cu un servetel uscat si monitorul e ca nou si miroase si bine happy!
Pasul 6:
Bate-l pe verisora-tu!

| Ayskle a răspuns:

Nu-i bine direct acetona s-au spirt ca daca curge s-a dus monitoru!
Poti :-sa incerci cu o guma de sters(pentru ca e pe u suprafata netedea)
-cu apa si sapun calde, dar sa folosesti o laveta sau un burete
-si cu alcol de asemenea burete
-pune pasta de dinti las-o sa se usuce si dupa sterge cu o carpa usacata
-sau cu-n spray de orice gen deo, aftershave etc.
Mult succes! si-un monitor curat iti doresc! happy

| aBduLah a răspuns:

Un servetel umed cu alcool happy si se duce si marcar permanent... fundabig grin?

| basik a răspuns:

Vata cu spirt

| alynutzsu93 a răspuns:

Cu vata si spirt... sau acetona

| stefy0013 a răspuns:

Cu servetel uned...Da nu servetel uscat care l-ai dat cu apa, NU.Trebuie sa ai servetel umed uned direct din pachet...

| matei99 a răspuns:

Cu un burete specia pentru markere

| Dienutza01 a răspuns:

Este un servetel specil, cu al poti sterge mai multe obiecte. funda?