| cris93 a întrebat:

Buna tpu.Cineva mi a facut cateva punctulete cu MARKERUL pe monitorul LCD.Cu ce le pot scoate? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Cel mai bine le poti scoate daca stergi monitorul cu o vata imbibata in spirt.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu alcool tehnic!

| CataC a răspuns:

Salut
Asa ceva inca nu am auzit, incearca sa-l faci si-n rest macar sa fie uniform.
Serios vorbind, markerul permanent va fi foarte/greu imposibild e scos fara chimicale puternice. Eu as face puncte cu acelasi marker pe geam si as vedea cu ce iese de acolo ianinte sa testez substante pe monitor.
Doar o idee, chiar nu stiu ce sa sugerez.

| Robert a răspuns:

Cu spirt.

| Ð0ℓySh a răspuns:

Otet

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Pe un servetel pui putin spirt iar apoi freci zona cu punctuletele usor!

| Daniel86542 a răspuns:

Cu acetona pentru unghii