| Maribele a întrebat:

Vreau ca de ziua mea sa decorez camera imi puteti da o idee in afara de roz plzz.

Răspuns Câştigător
| robylego a răspuns:

Albastru, cu postere si orce vrei prins cu pioneze. funda? pls

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orange, mov, bleu.

| YepIsSuspended a răspuns:

Mov, verde, albastru, alb, maro, gri, galben, portocaliu, negru(:D), rosu, turqoise(albastru impreunat cu verde)...si sunt mai multe

Uite, intra aici:
http://tango.freedesktop.org/Tango_Icon_Theme_Guidelines

| AnaaSb a răspuns:

Pai postere sau afise si poti face din hartie glace panglici lungi pe care sa le agati si in ce culori vrei uh!

| BAM_7947 a răspuns:

Pai in mare voga este acum tapetul cu motive tribale alb-negru pe un perete iar o alta culoare eventual alb mat (cauta dulux). Draperiile si perdelele pot sa fie o combinatie intre alb-negru-rosu. negrul cu rosul se potrivesc perfect. mobilierul trebuie sa fie cat mai simplu, tot combinatie de negru-rosu si ca finisaje... absolut gloss. Daca mai ai nevoie de sfaturi sau eventual detalii...mess p3rv3r5ul2003

| denidenisa98 a răspuns:

Poti folosi orice culoare iti place sa fie asortata in ton cu mobila si poti sa dai peretilor mai multa animatie cu stickere vezi aici cateva modele CooL;) http://homesticker.shopmania.biz

| FeRnAnDo2 a răspuns:

Nuh pui betea roz pe dulap pe ce ai

| somebody_8839 a răspuns:

Nu stiu alege un fel de tema pentru petrecerea ta daca e in pijamale pune multe perne pufoase in pat si pe jos si incearca sa o decorezi in culori pale,, eu stiu? pune niste panglici la intrare deasupra usi care sa atarne daca vrei alta tema gandestete.Ai putea sa faci o petrecere cu teme sub apa unde ar trebui sa ai mult albastru gasesti pe youtube mai multe detaliihappy

| cristi1mobila a răspuns:

Aici gasesti explicate 13 dintre cele mai folosite culori in materie de amenajari interioare. Citeste si alege ce ti se potriveste.
http://www.mobila-constanta.com/materiale-si-accesorii/48-culori.html