| imihaistoian a întrebat:

Vreau sa fac o mobila pe comanda, sa vin eu cu modelul. Stie cineva o firma, un om etc (ikea etc)?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ikea nu fac mobila la comanda, vinde doar propriul lor design.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.staer.ro/? gclid=cjwkcajw2nvlbrajeiwaf98gmbm4o1rudvssmsu9fv1nue4jezukiuxw4gndfec0mkdkljxt582bcrocnqqqavd_bwe intra pe site si vorbesti pe chat cu un consultant am vericat eu si merge! 1

| EmiTeo a răspuns:

Salut, iti recomand http://www.unican.ro este o companie specializata in designul, productia si instalarea la standarde de inalta calitate a mobilierului.

| Alka25 a răspuns:

Lem's e cea mai buna și cea mai rapida, ți-o spun din propria experiență, la Ikea nu îți vor monta mobila și instrucțiunile nu sunt în română (suedeză) și mobila nu e așa sigură mă ales daca ai in casa copiii mici, au fost foarte multe cazuri în care dulapul sau etc a căzut peste cineva și a făcut victime iar Ikea nu își asumă răspunderea și în toate procesele a avut aceeași scuza,, nu a fost montata bine,,

| xerxes1 a răspuns (pentru Alka25):

Lem,s face mobila cea mai slaba calitativ de pe piata.
Nu se va compara niciodata cu mobila facuta intr-un atelier decent.
Dar este ceva mai ieftina.
Tot din proprie experienta.

| Sferdian_Alexandru_1997 a răspuns:

Paii mobilalacomanda.ro este din Bucuresti sper ca te-am ajutat