| DariaMa a întrebat:

Cum sa imi decorez camera ( mobila).

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Pai cu ce iti place tie in stilul tau multe lucruri in culoarea ta preferata postere cu trupa/artistul preferat/a

| xAndreeax01 a răspuns:

Depinde si cat e de mare camera.
Eu as decorao cam asa:
Intr-o parte a camerei(sa zicem dreapta )as pune patul sa fie lipit de perete,langa el o noptiera draguta,la capatul patului as pune ca un fel de dulapior micut in care pti pune orice si sa fie mic de inaltime cam cat patul si lat cat el,un dulap mare din acela cu oglinzi la usa,un birou,un alt dulapior mai mic poti pune orice in el,iar deasupra lui poti pune carti, un fotoliu din acela mic si umblat moale nu mai stiu cum se numeste dar e foarte tare, poti lua suport dala pentru televizor ca sal agati de perte nu chestia aia banala punandul deaspra unul dulapior sau cine stie ce.

Oricum sper ca ti-am putut fi de ajutor, poti alege rice culori vrei tu, joacate cu ele si poti pune tapet inflorat sau ce iti place tie la camera ca sa fie si mai frumos.

| DariaMa explică:

Va multumesc la totii oricum chiar daca nu am dat decat o funda!