| goodguy2013 a întrebat:

Vreau sa inchiriez o garsoniera in Bucuresti si am gasita una la 250 euro pe bulevardul 1 Decembrie 1918 la 5-10 minute de metrou Costin Georgian.

M-am uitat pe google maps si am vazut ca tencuiala de pe exteriorul blocului sta sa cada. dar in interior imi place cum e mobilata garsoniera.

Zona e ok sau mai bine caut ceva mai aproape de centru gen Timpuri Noi?

Voi ce ziceti de zona 1 Decembrie 1918?

Mersi

6 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Cam mare chiria pentru zona aia.Depinde unde lucrezi sau inveti.Sincer e o zona proasta si departe de centru.Desi eu nu as sta in centru.

| goodguy2013 explică (pentru CARMENCITA):

O sa lucrez in Bucuresti. Am tot cautat dar intr-o zona mai centrala chiria sare de 300 euro. Eu preferam la Timpuri Noi. Vin de marti la Bucuresti si vad ce pot sa gasesc

| goodguy2013 explică (pentru CARMENCITA):

Cam in ce zone sa caut? pot sa platesc maxim de 250 euro mobilata dar sa fie si o zona linistita.
Nici Calea Victoriei ca nu imi permit dar sa nu fie nici Ferentari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginile de pe Maps sau Earth nu sunt actualizate. Unele zone nu au mai fost cartografiate din 2010.Nu te lua dupa acele imagini.

| StefanRaul1993 a răspuns:

E o zona foarte frumoasa si linistita.
nu judeca cartea dupa coperta.
ce e in interior conteaza!

| Tudoran_Lucia_1980 a răspuns:

Buna, daca mai esti interesat, am o garsoniera in zona Orsova(Lujerului Uverturii), utilata, mobilata cu loc de parcare la pretul de 230 euro, 3 min de metrou Lujerului