| CatalinM a întrebat:

As dori sa inchiriez o garsoniera in cracoiva,, mobilata,, in apropiere de lapus arges / valea rosie,, pretul sa fie cuprins intre 100 si 120 de euro pe luna,, mersi mult si

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui sa-ti scuzam si scrisul. E teroare!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca mi-ai dat "stupid", desi nu era nimic stupid ci adevarat, ti-am dat si eu nota 1. E nota ce o meriti pentru incapatanarea de a te da destept desi esti "praf".

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce legatura are ca nu stii sa scrii cu spamul?

| EvangelineDS a răspuns:

Sorin2tudora ti-am dat si eu stupid tot pentru. incapatanarea ta. fata nu tea jignit cu nimic por... pardon

| CatalinM explică:

De ce? Pentru ca in acea lista de 5 insusiri, stupid se potrivea cel mai bine,, puteam sa traiesc in continuare si fara raspunsul tau si apropo a fost spam. Daca ai observat in anumite bannere de pe site specifica, ca 99% din intrebari au primit raspuns,, se considera o intrebare fara raspuns atunci cand nu are absolut nici un raspuns iar siteul a sesizat un raspuns si a catalogato ca fiind rezolvata, si totusi nu a fost, asta inseamna spam

| CatalinM explică:

Scuze din nou pentru spam,, am uitat, crezi ca unul dintre raspunsurile tale au avut rost,, cu ce m-au ajutat referitor la intrebarea mea? De exemplu am vazut multe intrebari de exemplu "la ce local as putea sa ma duc in Constanta?" la care se raspundea cu "nu stiu" ce *** de raspuns e asta, daca nu stii nu te mai baga.

| CatalinM explică:

Dar nu ma deranjaza faptul ca mi-ai atras atentia, dar puteai sa o faci printr-un pm,, fara spam,, uite chiar discutiile astea sunt spam curat.