| wannabe a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un pat de doua persoane si va rog sa-mi recomandati-mi o saltea buna, relaxanta. Cu totii stim de dormeo, dar as dori ceva asemanator de bun dar la un pret mai accesibil. Nu vreau sa platesc in plus doar pentru renumele firmei.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La Dedeman gasesti saltele fara arcuri la pret acceptabil.
Pikolin sunt mai scumpe decat Dormeo.

| niculita4tpu a răspuns:

Eu zic sa le iei pe toate din acelasi loc, eu asa am facut: le-am comandat de pe 1mob. Vezi ca are promotii la saltele, perne, pilote si paturi: http://1mob.ro/oferte-speciale Daca vei cauta produsele separat, vei gasi descrierile la fiecare (materiale din care sunt confectionate, etc; asta mi-a placut cel mai mult, pe langa pret)

| 1QNicu a răspuns:

Pikolin, pe salterra.ro