| EVLOGHIA a întrebat:

Ajută și tu un îngeraș care a fost diagnosticat cu Sindromul Blackfan-Diamond (DBA)!
Este vorba de Tudor Daniel Filip, alintat „Bibi". Sunt sigură că foarte mulți dintre voi au văzut reclama de pe Prima Tv, o reclamă impresionantă care îți provoacă lacrimi pe care nu le poți controla.
Puteți dona în contul tatălui său,
CNP 1660903133678
IBAN RON: RO24 BTRL 0140 1201 N396 55XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA, sau în contul asociației care îl susține pe Tudor :
Titular Cont: ASOCIATIA ROTARY INTL MANGALIA
CUI: 15037261
IBAN RON: RO40BTRL01401205702228XX
IBAN EUR: RO86BTRL01404205702228XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA
SWIFT Code: BTRLRO22
Vă rugăm să precizaţi la descriere plata:"donaţie pentru Tudor-Daniel FILIP".
Datele au fost copiate de aici : http://www.primatv.ro/stiri-focus/dana-nalbaru-spune-sto p-indiferentei.html
Haideți cu toții să demonstrăm că ne pasă de bietul Bibi și de părinții acestuia!
Cei care sunt minori, ori nu au posibilități financiare, îl pot ajuta măcar cu o rugăciune spusă din inimă.

44 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cred ca voi dona mai tarziu.

| DolsePapusik a răspuns:

Am donat demult!

| BeautyInsiderRalu a răspuns:

Am donat de mult

| Mâncărici a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru el. Am sa incerc sa donez cat de mult pot!

| cacababa a răspuns:

O sa donez CAT POT IUBESC COPIII!
Insa urasc bebelusi o sa fac tot ce pot.

| AntonyoBoss a răspuns:

Sa fie-n bafta ta pretenas

| IuliiMarie a răspuns:

Am donat 1 milion deoarece iubesc copilasii mai ales bebelusii nu ma intereseaza funda, eu sunt o persoana credincioasa

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Nesimtita drecu care esti :@! Deci el sufera si tu iti bati joc?! Lasa, ca te-am raportat, NESIMTITO! :@:@:@:@:@

| paulici09 a răspuns:

Am donat... 10 euro pentru el

| scienceftw a răspuns:

Saracul copil, el moare si tu le spui oamenilor sa se roage? :O straight face

| black0angel a răspuns:

cryingcryingcryingcryingmai facut saplang

| April27 a răspuns:

BIBIIII il stiu e atat de dragutttt ma rog pentru el, ca nu pot trimite am doar 10 ani

| BubulinaBulinutaRoz a răspuns:

Îmi pare foarte rău pentru el sad. O să mă rog pentru el. Eu deja am donat, şi sper să se facă bine happy.

| Ionutza2012 a răspuns:

I-mi pare sincer rau pentru el! As dona din toata inima, dar am 12 ani. Mi-au dat lacrimile cand am vazut reclama. Eu ma rugam oricum pentru el. Sper sa se gaseasca cineva sa il ajute si sa il salveze! Si va mai rog, cand e vorba de asta ati putea sa va abtineti de la injuraturi si glume proaste.

| Biancaloveya a răspuns:

Si pe mine ma cheama bibi am donat 10 milioane deoarece am situatia finacinara foarte buna love struck\

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Nu pot sa donez bani pentru ca nu am inca 18 ani dar am sa ma rog pentru Bibi! Imi doresc sa se faca bine!

| Zizzou a răspuns:

Adevarat chiar maine donez, astept cativa retarzi sa spuna ca e minciuna sau din astea

| Almássy a răspuns:

Saracul... eu o sa ma rog, am 13 ani.

| JojoMik a răspuns:

Saracul de el sad sad crying as dona dar am doar 10 ani sad Sper sa se faca bine.

| Just4Joker a răspuns:

Pai si ce problema are?
E facut din diamante sau ce? laughing

| Lyanna a răspuns:

Eu n-am vzt reclamatongue

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Biancaloveya):

Clapă cioace

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Cînd o zbura porcul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Zizzou):

Cine tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică il doare n cur de restul lumii.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ChrissD):

După ce te ca..........ci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hoților bine vă zice Vadim, si Becalii zdrențele dracu, hahalerelor.

| BountyWG a răspuns:

Eu si Evilonghia suntem parteneri. Puteti dona si altfel.Pt detalii ad la mastergame489@yahoo.com