| EVLOGHIA a întrebat:

Ajută și tu un îngeraș care a fost diagnosticat cu Sindromul Blackfan-Diamond (DBA)!
Este vorba de Tudor Daniel Filip, alintat „Bibi". Sunt sigură că foarte mulți dintre voi au văzut reclama de pe Prima Tv, o reclamă impresionantă care îți provoacă lacrimi pe care nu le poți controla.
Puteți dona în contul tatălui său,
CNP 1660903133678
IBAN RON: RO24 BTRL 0140 1201 N396 55XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA, sau în contul asociației care îl susține pe Tudor :
Titular Cont: ASOCIATIA ROTARY INTL MANGALIA
CUI: 15037261
IBAN RON: RO40BTRL01401205702228XX
IBAN EUR: RO86BTRL01404205702228XX
BANCA TRANSILVANIA, Agenţia MANGALIA, ROMÂNIA
SWIFT Code: BTRLRO22
Vă rugăm să precizaţi la descriere plata:"donaţie pentru Tudor-Daniel FILIP".
Datele au fost copiate de aici : http://www.primatv.ro/stiri-focus/dana-nalbaru-spune-sto p-indiferentei.html
Haideți cu toții să demonstrăm că ne pasă de bietul Bibi și de părinții acestuia!
Cei care sunt minori, ori nu au posibilități financiare, îl pot ajuta măcar cu o rugăciune spusă din inimă.

44 răspunsuri:
| BubulinaBulinutaRoz a răspuns:

Îmi pare foarte rău pentru el sad. O să mă rog pentru el. Eu deja am donat, şi sper să se facă bine happy.

| BeautyInsiderRalu a răspuns:

Am donat de mult

| black0angel a răspuns:

cryingcryingcryingcryingmai facut saplang