| Chocolate a întrebat:

Doneaza 2 euro prin sms la 858 pentru infiintarea unui departament de cardiochirurgie la spitalul Marie Curie din Bucuresti, vrei sa ajuti copii bolnavi de inima?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau, mai ales de inima, dar cum?

| Chuck a răspuns:

Nu merge din pacate.

| danutzzz1992 a răspuns:

Eu am trimis acum vreo luna jumate!

| nonni a răspuns:

Din cate stiu numarul de 858 nu mai functioneaza din data de 15 iulie.

"Dupa 15 iulie 2009 numarul 858 nu va mai fi valabil pentru donatii prin SMS, ne-am bucura sa ne ajutati in continuare donand online sau prin transfer intr-unul din conturile noastre - detalii aici."--->
http://www.inimacopiilor.ro/campanie/jurnal/?cat=-43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii ajute bunul Dumnezeu sa reuseasca sa termine departmaentul, sa stranga destui bani.Va dati seama cati copii ar suferi?

| ing. a răspuns:

In afara de aceste sms`uri, la farmaciile Sensi Blu, se gasesc inimioare care costa cate 5 lei. Eu si colegele mele am luat deja. Banii ajung la spitalul Marie Curie

| Cryssy a răspuns:

Am donat si eu...intr-o zi... dar acum vreo luna si ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deja infiintat.

| anonim24 a răspuns:

Eu stau in strainatate si am posibilitatea sa donezdar nu pot pentru ca noi cei de afara nu avem un numar de sms sa mearga.de ce?

| Dootzy a răspuns:

Eu vreau, dar nici nu am telefon sa dau SMS si nici nu am atatia bani!

| metalman a răspuns:

Kkkkkkk

| jokerul100 a răspuns:

Pai nu cred ca trebuia sa o pui la Trivia/Amuzante ca nu cred ca este amuzant sa ajuti copii bolnavi din inima

| DJRapT0r a răspuns:

Am dat 427 de euro. Funda?

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Eu am dat 600 euro

| AnDyy_2311 a răspuns:

Am trimis! Zice asa : Fundatia "Mereu Aproape" impreuna cu Vodafone va multumeste pentru ajutorul financiar acordat in campania VREAU SA AJUT. O fundita te rog, nu am facut-o pentru o fundita ci pentru o cauza nobila! Merci ca m-ai ajutat sa ajut pe cineva!

| Angels a răspuns:

Desigur ca vreau, dupa ce scriu raspunsul acesta o sa donezhappy

| elizabeth a răspuns:

Da da da

| salajeanul a răspuns:

Urasc copii!
si de aia nu donez nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| ZuZu_5648 a răspuns:

donam donam dar nu cu sutele de euro si pana la urma cine naiba mai da pe vremea asta bani pentru altcineva in afara de propriul copil? pana la urma eu nu as da bani decat pentru sotia si copilul meu. pe timpul asta pe nimeni nu il intereseaza ce face ala de alaturi sau ala din spital sau din Africa sau de nu stiu unde. Deci cam asa este

| QeUz a răspuns:

Eu am fost operat la marie curie de scolioza la profesorul gheorghe burnei

Răspuns utilizator avertizat
| chocolate3755 a răspuns:

Ma bucur ca oamenii mai au inima happy

| Cosmin4Fan a răspuns (pentru salajeanul):

Du-te in **** mea de jogodie sa te duci la mata in ****!

| 2002alexandralady a răspuns:

Da si eu am donat si culmea si eu am ajuns acolohappy.

| Dizzyz a răspuns:

Nu ma lasa parintii dar as dona!

| YahooMail a răspuns:

Nu

| tpuforyou a răspuns:

Am donat, si o sa mai donez!
Banii care ai dadeam pe tigari i>am donat la 858!

| Uratu140 a răspuns:

O sa donez

| CiprianFreeLife a răspuns:

Am donat 2 euro happy