| RorySan a întrebat:

1.Top 5 anime-urile voastre preferate
2.Cam cate anime ati vazut si cat la suta au fost frumoase si cat la suta au foste nefrumoase(urate, plictisitoare)asa in general

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

1.Naruto-Naruto Shuppiden 100% frumoos 20% plictisitoare(mai pune episoade cu memorii de cand erau mici)
2. Fairy Tail 100% frumos 10% plictisitor
3.D Grey Man 99% frumos plictisitor 10%
4.Amnesia 60% frumos plictisitor nu este ca te tine in suspans pana la sfarsit, dar sfarsitul m-a dezamagit
5.Death Note 100% frumos plictisitor 5%

| W3R4 a răspuns:

1. Attack on titan
2. Tokyo ghoul
3. Gugure! Kokkuri-san
4. Full metal alchemist
5. Mirai Nikki

Multe....foarte multe.
Si imi plac toate. ^3^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Kuroshitsuji (Sebas-chan) love struck
2. Zankyou no terror
3. Kamisama hajimemashita
4. Amnesia
5. Uta no prince sama.

Nu stiu exact cate sunt. Urat mi s-a cam parut Tokyo ghoul, ca Uta nu apare foarte des. Si mai e unul caruia nici nu i-am retinut numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.DanMachi
2.Puella Magi Madoka Magica
3. Kuroshitsuji
4.Blood Lad
5.Little Witch Academia

Am vazut 50 in total. e.e

Toate au fost awesome...
Fiecare anime are o poveste diferita care ma atrage. *w*

| InVPent a răspuns:

1. Highschool of the dead
2. Beelzebub
3. Tokyo Ghoul
4. Katekyo Hitman Reborn
5. Naruto

Am vazut cam 127 de anime-uri. Nu a fost plictisitor decat unul, si anume Baka to test

| AnaMariaJRock a răspuns:

1.Naruto
2.One Piece
3.Death Note
4.Major
5.Hajime no Ippo

Am vazut in jur de 270 de animeuri si urate au fost 5 % big grin nu prea imi place sa vad animeuri plictisitoare

| ZZZZ554 a răspuns:

1 Sailor Moon
2 Fairy Tail
3 Yu Gi Oh duel monster
4 Naruto
5 One Pice
Am vazut pana acum 53 si toate au fost 100% ba chiar 1000% sau 2000%, dar nu mi-a placut Nana.Prea trist si enervant Bye, Bye.

| KanekiKen a răspuns:

1. Naruto ( Shippuden)
Tokyo Ghoul
Kuroshitsuji
Noragami
Death Note
2. Peste o suta de anime-uri asta stiu sigur laughing Majoriatatea a meritat sa le vad

| adadragutza a răspuns:

1. Fairy Tail
2. Tokyo Ghoul
3. Attack on titan
4. Fullmetal Alchemist ambele
5. Naruto
Astea sunt numai de actiune.Eu nu pot sa le pun la un loc pe cele de actiune cu cele de dragoste. Scuze.

1. Bokura ga ita
2. Tonari no Kaibutsu-kun
3. Sukite ii eu
4. Ao haru ride
5. Ookami shoujo to kuro

Am vazut cam pe la vreo 5 de anime-uri. Si toate au fost frumoase.