| FlowerRoseRose a întrebat:

1) vă plac vampirii?
2) de ce?

Răspuns Câştigător
| beyondbirthday a răspuns:

1)As zice ca da.
2)Pai, sunt misteriosi, romantici, cool, fermecatori.

| Miauti a răspuns (pentru beyondbirthday):

Ai dracului vampir... cum drace au devenit asa romantici prea multe filme si animeuri. peste cativa ani o sa apara Dracu ca fiind cel mai romantic, si atunci toate fetele vor fi inebunite dupa el.

1. Da si NU
2. Pentru ca sant singuri care ii vaneaza pe oameni numai pentru hrana.

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ar fi real aşi tinde să zic Da.Dar fiind ficţiune ce pot zice?

| Ramona000 a răspuns:

1_da
2}mi se pr fermecatori si misterosi

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

1)Da.
2) De smecheri.

| IAmAFreak a răspuns:

Da
Ca-s sexi, albi si, dah, nemuritori rolling on the floor

| 3my098 a răspuns:

Nu

| HonneOnna a răspuns:

Da,imi plac vampirii de genul Dracula, nu Cullen Sparkly Shit ....Imi plac pentru ca sunt badass si pot sa faca tot ce vor, nu sunt adolescenti disperati si depresivi....Vampires are awesome!

| beyondbirthday a răspuns:

Acum toti vampirii sunt misteriosi si palizi. happy

| KinokoஐKee a răspuns:

1)Da,sunt cool!
2)Pentru ca fiecare vampir este atragator si are felul lui de a fi.Imi plac pentru ca sunt fermecatori si eleganti.Chiar daca sug sangele si sunt palizi sunt carismatici si foarte frumosi.Au grija de ei insasi!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Da pentru ca sunt interaseati mai ales misteriosi si foarte pretentiosi la manacare

| d4ea a răspuns:

Da.pentru ca traiesc pentru totdeauna.

| Desire01 a răspuns:

1)Da
2)Par curajosi, puternici şi eroi,

| FrumushikaTa14 a răspuns:

Da deoarece sug sangele

| PufarinaRoz a răspuns:

Da.imi plac, adica e chiar super faza aia cu muscatu' de gat si din astea. Mult sange... Colti...e super.

| Zaharia_Vlad_1998 a răspuns:

Nu imi plac vampirii, e o prostie faza ca nu mor niciodata!