| VasileGogulina a întrebat:

Acum ceva timp am călătorit cu trenul, m-am așezat, iar pe scaunul din fata mea era desenat:
https://imgur.com/a/XGsRyXg
Poate cineva sa îmi spună ce scrie acolo?
E foarte tare!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie: "soy sos" (sos de soia) si "sweet and sour sos" (sos dulce acrisor) happy

1 răspuns:
| Kanpeki a răspuns:

In stanga scrie 未ムには (mimuniwa) adica ceva gen "pentru mine"
Si pe dreapta scrie あなたは (anatawa) adica "tu esti" urmat de o linie care cred ca vrea sa fie 一 (ichi) adica "unu". Cred ca vroia sa zica "tu esti singurul pentru mine/doar pe tine te am". Dar ar fi trebuit sa fie 未ムには、あなたしかいない。(mimuniwa, anatashikainai)