| elly00ElLa a întrebat:

Acum vizionez school rumble si imi place foarte mult dar este in engleza, desi il inteleg as vrea sa gasesc si variante in romana dar pana acum nu am avut noroc poate ma ajutati voi. Mersi mult dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Eu iti propun sa urmaresti in continuare cu subtitrare in engleza.

Deoarece singurul fansub care a tradus este ACG (total 19 ep traduse).
Online gasesti doar primele 6 ep si ep 19. http://cauta.trilulilu.ro/video/%5BACG%5D%20School%20Rumble

Iar celelalte ep pana la 19 puteau fi doar descarcate, dar site-urile de unde puteai descarca sunt inchise.

Plus anime-ul are 2 sez+ 2 ep OVA.

| elly00ElLa explică (pentru ryuu):

Ok meri de sfat! :* Ai castigat

1 răspuns: